Ankara Web Tasarım

Ziyaretçilerinizi Müşterilere Dönüştürelim!

Ankara Web Tasarım Ajansı! İsteklerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik modern internet siteleriyle tıklamaları, müşterilerinize dönüştürelim!

Hedef kitlenize en doğru şekilde ulaşmanızı sağlayacak SEO ve mobil uyumlu web tasarım hizmeti için hemen randevu oluşturun!

ankara web tasarım ajansı

Web Tasarımda Neden Bizi Seçmelisiniz?

ankara web tasarım
Doğru uygulanmış bir web tasarım hizmeti sonucunda kitlenizle buluşmanız an meselesi!

İnternet sitelerinin doğru bir şekilde tasarlandığında ve kullanıcı dostu olduğunda her tıklamayı müşteriye dönüştürme potansiyeliniz olduğunu biliyoruz!

Hedef kitlenizin davranışlarını analiz ederek, en iyi web tasarım uygulamalarını sizler için hayata geçiriyoruz!

ankara seo uzmanı

Milyonlarca Ziyaretçiye Ulaştık!

Tasarladığımız internet siteleri, doğru ve temiz tasarım sonucunda milyonlarca kişi tarafından tıklandı!

İşinizi İşimiz Olarak Görüyoruz!

Profesyonel web tasarım anlayışı içerisinde işinizi işimiz olarak görüyoruz ve başarımızın başarınızdan geçtiğinin farkındayız!

Hizmetlerinizi Görünür Kılmayı Biliyoruz!

Hizmetlerinizi daha görünür kılmak için web tasarım ile neler yapabileceğimizi çok iyi biliyoruz!

Web Tasarımda Konusunda Ne Yapıyoruz?

%100 SEO Uyumlu

Her web sitesi iyi web sitesi değildir. Yazılım ve Google gibi arama motorlarının nasıl çalıştığını biliyoruz ve tasarımlarımızı buna göre yapıyoruz!

Modern Tasarımlar

İyi bir tasarımın nasıl olması gerektiğini konusunda gerekli donanıma sahibiz! Size en iyi dönüşümü sağlayacak teknikleri biliyoruz!

Her Zaman Güncel!

Yazılım ve tasarım dünyası sürekli kendini güncellerken bizim yaptığımız tasarımlar da sürekli güncel! Yıllar sonra bile güncel kalacak bir şekilde internet sitenizi tasarlıyoruz!

Mobil Uyumlu

Dünyada internet kullanımının büyük bir bölümü mobil cihazlar üzerinden gerçekleşiyor. Bu doğrultuda her cihaz üzerinde mükemmel çalışan tasarımlar yapıyoruz!

İlgi Çekici ve Anlaşılır

Web sitenizin ilgi çekici, ve anlaşılabilir olması için gerekli düzenlemeleri yapıyoruz! Sitenize gelen kişiler gereksiz bilgilerle boğulmuyor!

Sonuç Odaklı

İnternet sitenizin hangi amaca hizmet ettiğini anlayarak müşterilerinizin karşısına sonuç odaklı bir tasarımla çıkmanızı sağlıyoruz!

Hemen Bilgi Alın!

Callsedon SEO ajansı olarak internet sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesine yardımcı olmak gereken tüm analizleri yapıyoruz.
SEO Stratejisi Oluşturma :
Mantıklı bir SEO stratejisinin oluşturulması oldukça önemlidir. Anahtar kelimelerin analizi, URL analizi, iç linkler ve dış linklerin analizi, görsellerin optimizasyonu gibi konular SEO stratejisi oluşturmak için olmazsa olmazlardır.
Anahtar kelime araştırması:
Bu, arama motorlarında üst sıralamalar elde etmek için hangi anahtar kelimeleri kullanabileceğinizi belirlemek için yapılan bir aşamadır.
İçerikleri Optimize Etme:
SEO ajansları, hedef kitleniz için ilgi çekici ve anahtar kelime düzenlemesine uygun içerikler oluşturur ve web sitenizdeki mevcut içerikleri optimize eder.
Backlink Analizi:
internet sitenizin arama motorları tarafından değerlendirilmesinde linkler önemli bir rol oynar. SEO ajansları, web sitenizin linklerini oluşturarak ve diğer sitelerden linkler kazanarak sitenizin arama sıralamasını artırmaya çalışır.
Analitikleri İzleme ve Raporlama:
SEO ajansı olarak web sitenizin performansını izler ve bu verileri size rapor ediyoruz. Bu sayede, SEO çalışmalarınızın etkisini ve hangi yöntemlerin daha işe yaradığını anlayabilirsiniz.

SEO çalışmalarına dahil olan çalışmalar aşağıdaki gibidir.
– Anahtar Kelime Analizi
– İçerik Analizi
– Backlink Analizi
– İç Link Analizi
– Meta açıklamaları Analizi
– Görsel Optimizasyonu
– Site Haritası Oluşturulması
– URL oluşturulması
– Ürün Açıklaması Oluşturulması
– Google ve Diğer Arama Motorları İçin Console Uygulamaları
– Başlıkların Düzenlenmesi
– Site Üzerindeki

Kesin olmamakla birlikte 6 aylık süre içerisinde SEO çalışmasında sonuç elde edilmeye başkanabilir. Ancak SEO çalışmalarında sonuç alınma süreci çalışmanın yoğunluğuna ve rekabet durumuna göre değişmektedir.

SEO hizmeti açısından en önemli nokta sabır ve devamlılıktır. Yazılım, pazarlama ve bunun sonucunda Google gibi arama motorlarının algoritmaları sürekli değişmektedir. Yapılan SEO hizmeti devamlılık açısından oldukça önemlidir. Sitenizde güncel ürünlerin, içeriklerin ve hizmetlerin bulunması rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacaktır.

Bununla birlikte SEO’da başarının oluşması için sabır da en önemli unsurdur. Sağlam temeller üzerine SEO uyumlu olarak inşa edilmiş internet sitesi ve içerikleri uzun vadede başarının anahtarıdır.

SEO çalışmalarında süreç ilk olarak sizin istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulması ile başlıyor. Stratejinizi oluşturduktan sonra daha sorunsuz ve başarılı bir uygulama süreci yürütmek adına sitenizdeki hataları düzeltmek için gerekli çalışmaları ve raporlamaları sizlere sunuyoruz.

Bu çalışmaların ve raporlamaların ardından üretilmesi gereken içerikleri, düzeltilmesi gereken hataları, link inşası için hangi yolların izlenmesi gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeleri ve çalışmaları yapıyoruz.

Düzenli ve sabırlı bir SEO çalışmasının ardından ulaşmak istediğiniz konuma gelmeniz için gereken çalışmaları yapıyor ve başarıya ulaşıyoruz!

Ankara’da SEO fiyatları, SEO ajansının tecrübesine ve yaptığı işe bununla birlikte SEO çalışmasının oluşturacağı iş yüküne göre değişmektedir.

SEO ajansında fiyatı belirleyen faktörler genellikle hizmetin ajans ve çalışanlar üzerinde oluşturacağı iş yükü denilebilir. Bunlarla birlikte SEO çalışmalarında kullanılan analiz ve yazılım uygulamaları Amerikan doları üzerinden fiyanladığı için fiyatlar da bu duruma göre değişkenlik göstermektedir.

SEO çalışmalarında, SEO çalışması dışında maliyetler genellikle içerik, backlink ve pazarlama giderleridir. Bununla birlikte SEO hizmeti ve analizi soncunda ek çalışmalar ve düzenlemeler yapılması için ek maliyetler oluşabilir.

Leave this field blank
Hangi konu hakkında bilgi almak istiyorsunuz?

CALLSEDON BLOG