SEO’da Binlerce Müşteriye Ulaştıran Deneyim!

Ankara SEO ajansı! Size özel istatistikler, analizler ve karşılaştırmalarla hedefinize hızlı, doğru ve güvenilir bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz!

Bugüne kadar müşterilerimize kazandırdığımız onlarca milyon trafiğin verdiği tecrübeyle size en iyi hizmeti sunuyoruz!

SEO Hizmetleri Online Toplantı İstiyorum!

SEO Ajansı Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

ankara seo ajansı

Detaylı ve doğru bir şekilde oluşturulan SEO stratejileri sonucunda rakiplerinizden sıyrılarak müşterilerinizle buluşmanız için hızlı ve mantıklı bir şekilde çalışıyoruz!

Hedef kitlenizi analiz ederek size en iyi dönüşüm ve maliyet oranını sağlayacak uygulamaları sağlıyoruz!

ankara seo uzmanı

Milyonlarca Ziyaretçiye Ulaştık!

İş ortaklarımızla yaptığımız SEO çalışmaları sonucunda milyonlarca ziyaretçiye ulaştık!

Başarımızın Başarınızdan Geçtiğini Biliyoruz!

İşinizi, işimiz gibi görüyoruz ve başarılı bir iş modeline sahip olmanız için SEO ajansı olarak tüm deneyimimizi ortaya koyuyoruz!

SEO Müşterilerinize Nasıl ulaşmanız Gerektiğini Biliyoruz!

Ulaştığımız milyonlarca trafik sonucunda müşterilerinizi nasıl harekete geçirmeniz gerektiğini biliyoruz!

İletişime Geç!

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

İçerik ve Başlık Analizi

Sitenizdeki en önemli unsur olan içeriklerin arama motorları ve okurlar için en iyi noktada olması gerekli analizleri yapıyoruz.

Anahtar Kelime Analizi

Hedeflediğiniz anahtar kelimelerde en iyi konumda olmanı için kullanmanız gereken anahtar kelimeleri analiz ediyoruz. Ve rekabet durumuna göre strateji üretiyoruz.

Rakip Analizi

Rakipleriniz olduğu her yerde olmanız ve onlardan daha iyi konumda olmanız için gerekli analizleri yapıyor. Bu analizlere yönelik içerik analizi ve backlink çalışması yapıyoruz.

Görsel Optimizasyonu

Doğru kullanılan görseller hem okuyucuyu etkilemekte hem de Google’ın sitenizi daha iyi anlamasını sağlamaktadır. Görsellerin uygun ve SEO uyumlu olması görsel aramalarında trafiğinize etki etmektedir.

Backlink Analizi

Backlikler bir siteyi çok iyi bir noktaya çıkarabilir veya daha kötü bir konuma düşürebilir. Zararlı linklerin engelleyerek arama motorlarının sitenizi daha iyi anlamasını sağlıyoruz.

İç Link Analizi

İç linkleri analiz ederek okuyucularınızın ve müşterilerinizin hizmetleriniz ve işiniz hakkında daha fazla bilgiye sahip olması sağlıyoruz. Bu da dolaylı yoldan dönüşümlerinizi arttırıyor.

Hemen Bilgi Alın!

Callsedon SEO ajansı olarak internet sitenizin arama motorlarında daha yüksek sıralamalar elde etmesine yardımcı olmak gereken tüm analizleri yapıyoruz.
SEO Stratejisi Oluşturma :
Mantıklı bir SEO stratejisinin oluşturulması oldukça önemlidir. Anahtar kelimelerin analizi, URL analizi, iç linkler ve dış linklerin analizi, görsellerin optimizasyonu gibi konular SEO stratejisi oluşturmak için olmazsa olmazlardır.
Anahtar kelime araştırması:
Bu, arama motorlarında üst sıralamalar elde etmek için hangi anahtar kelimeleri kullanabileceğinizi belirlemek için yapılan bir aşamadır.
İçerikleri Optimize Etme:
SEO ajansları, hedef kitleniz için ilgi çekici ve anahtar kelime düzenlemesine uygun içerikler oluşturur ve web sitenizdeki mevcut içerikleri optimize eder.
Backlink Analizi:
internet sitenizin arama motorları tarafından değerlendirilmesinde linkler önemli bir rol oynar. SEO ajansları, web sitenizin linklerini oluşturarak ve diğer sitelerden linkler kazanarak sitenizin arama sıralamasını artırmaya çalışır.
Analitikleri İzleme ve Raporlama:
SEO ajansı olarak web sitenizin performansını izler ve bu verileri size rapor ediyoruz. Bu sayede, SEO çalışmalarınızın etkisini ve hangi yöntemlerin daha işe yaradığını anlayabilirsiniz.

SEO çalışmalarına dahil olan çalışmalar aşağıdaki gibidir.
– Anahtar Kelime Analizi
– İçerik Analizi
– Backlink Analizi
– İç Link Analizi
– Meta açıklamaları Analizi
– Görsel Optimizasyonu
– Site Haritası Oluşturulması
– URL oluşturulması
– Ürün Açıklaması Oluşturulması
– Google ve Diğer Arama Motorları İçin Console Uygulamaları
– Başlıkların Düzenlenmesi
– Site Üzerindeki

Kesin olmamakla birlikte 6 aylık süre içerisinde SEO çalışmasında sonuç elde edilmeye başkanabilir. Ancak SEO çalışmalarında sonuç alınma süreci çalışmanın yoğunluğuna ve rekabet durumuna göre değişmektedir.

SEO hizmeti açısından en önemli nokta sabır ve devamlılıktır. Yazılım, pazarlama ve bunun sonucunda Google gibi arama motorlarının algoritmaları sürekli değişmektedir. Yapılan SEO hizmeti devamlılık açısından oldukça önemlidir. Sitenizde güncel ürünlerin, içeriklerin ve hizmetlerin bulunması rakiplerinizden sıyrılmanızı sağlayacaktır.

Bununla birlikte SEO’da başarının oluşması için sabır da en önemli unsurdur. Sağlam temeller üzerine SEO uyumlu olarak inşa edilmiş internet sitesi ve içerikleri uzun vadede başarının anahtarıdır.

SEO çalışmalarında süreç ilk olarak sizin istekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda strateji oluşturulması ile başlıyor. Stratejinizi oluşturduktan sonra daha sorunsuz ve başarılı bir uygulama süreci yürütmek adına sitenizdeki hataları düzeltmek için gerekli çalışmaları ve raporlamaları sizlere sunuyoruz.

Bu çalışmaların ve raporlamaların ardından üretilmesi gereken içerikleri, düzeltilmesi gereken hataları, link inşası için hangi yolların izlenmesi gerektiği konusunda gerekli bilgilendirmeleri ve çalışmaları yapıyoruz.

Düzenli ve sabırlı bir SEO çalışmasının ardından ulaşmak istediğiniz konuma gelmeniz için gereken çalışmaları yapıyor ve başarıya ulaşıyoruz!

Ankara’da SEO fiyatları, SEO ajansının tecrübesine ve yaptığı işe bununla birlikte SEO çalışmasının oluşturacağı iş yüküne göre değişmektedir.

SEO ajansında fiyatı belirleyen faktörler genellikle hizmetin ajans ve çalışanlar üzerinde oluşturacağı iş yükü denilebilir. Bunlarla birlikte SEO çalışmalarında kullanılan analiz ve yazılım uygulamaları Amerikan doları üzerinden fiyanladığı için fiyatlar da bu duruma göre değişkenlik göstermektedir.

SEO çalışmalarında, SEO çalışması dışında maliyetler genellikle içerik, backlink ve pazarlama giderleridir. Bununla birlikte SEO hizmeti ve analizi soncunda ek çalışmalar ve düzenlemeler yapılması için ek maliyetler oluşabilir.

Leave this field blank
Hangi konu hakkında bilgi almak istiyorsunuz?

CALLSEDON BLOG