Ana Sayfa Gündem Vapurda Mastürbasyon Yapan Adam Sosyal Medyanın Gündeminde

Vapurda Mastürbasyon Yapan Adam Sosyal Medyanın Gündeminde

vapurda mastürbasyon yapan adam

Vapurda Mastürbasyon Yapan Adam Sosyal Medyayı Karıştırdı!

Twitter’da @lusestars adlı kullanıcın yaptığı paylaşıma göre kimliği belirsiz bir adamın, vapurda karşısında oturan genç kızlara doğru bakarak, penisiyle oynayıp, mastürbasyon yaptığı görülüyor. Genç kızlara bakarak, vapurda mastürbasyon yapan adamın, kadınlara bakarak mastürbasyon yaptığı görülüyor, kadınların müdahale etmesinden sonra olay yerini terk eden şüpheliye sosyal medyadaki tepkiler giderek artıyor.

Olayla ilgili gelişmelere ulaştıkça size bildireceğiz.

Videoyu İzledikten Sonra Bunu da İzlemeniz Gerekebilir! 15 Yaşında 2 Kere Tecavüze Uğrayan Genç Kız, “Ölmeyi Düşündüm.” dedi.

İlginizi Çekebilir! Mansur Yavaş’ın Makam Koltuğu Görenleri Şaşırttı

Cinsel İstismara Uğrayan Kadın Olay Hakkında Konuştu

“Karaköy’den kalkan Kadıköy vapurunda gerçekleşti. Şahsın bacağını sallaması dikkatimi çekti. Sonrasında yaptığı hareketin farkına vardım. Kendisine fark ettirmeden, delil olsun diye videosunu çektim. Sonrasında ben ‘ne yapıyorsun’ diye müdahale ettim. Bu vapurdan çıkmasına izin vermeyeceğimizi söyledim. Kaçmaya başladı.

“İNSANLAR NE OLDUĞUNU ANLAYANA KADAR KAÇTI”

İnsanlardan yardım istedim. İnsanlar ne olduğunu anlayana kadar kaçtı. O ara sahile yanaştık. Kaçamasın diye kaptan ile iletişime geçtim. Tek tek inenlere baktık.

“DERİ CEKETİNİ TUVALETE BIRAKMIŞ”

Ama videodaki şahıs üzerindeki deri ceketini tuvalete bırakmış. Muhtemelen tuvalette bir kamuflaj yaptıktan sonra gözümüzün önünden kaçtı.

“ELBET BULACAĞIZ”

Sonrasında karakola gidip ifade verdim. Videoyu sosyal medyaya koydum. Bir an önce bulunup cezalandırılmasını istiyorum. Polislerle birlikte çalışıyoruz. Elbet onu bulacağız. Olay sırasında soğukkanlı davranmamın sebebi, maalesef günlük hayatta bu gibi tacizlere artık şaşırmamamız. Şahsın kimliğinin tespit edilerek gereken cezayı alması adına elimizden geleni yapacağız.

“BU OLAYI KÜÇÜK OLAY OLARAK GÖRÜP ÜZERİNİ KAPATMAYACAĞIM, ÜZERİNE GİDECEĞİM”

Kadınlar toplu taşımada, sokakta ve hatta evi gibi birçok yerde tacize uğrayabiliyor. Bu olayı küçük olay olarak görüp üzerini kapatmayacağım, üzerine gideceğim. Çünkü toplu taşımada bu harekete cesaret eden bir insan daha kötüsünü de yapabilir.”