Ana Sayfa Dünya Son Dakika! YouTube Çöktü Mü? 12 Kasım 2020 YouTube Neden Çöktü

Son Dakika! YouTube Çöktü Mü? 12 Kasım 2020 YouTube Neden Çöktü

youtube coktu mu youtube neden coktu

YouTube Çöktü mü?

12 Kasım Saat 03:20 itibariyle ulaşılamayan YouTube için birçok kullanıcı YouTube çöktü mü diye araştırma içerisine girdi. Peki YouTube gerçekten çöktü mü?

İlk izlenimler YouTube.com adresine girilebildiği ancak platformun videoların oynatılmasına olanak vermediği şeklinde oldu.

Aşağıdaki tabloda da göreceğiniz üzere Google üzerinde en çok aranan kelimelerden birisi de YouTube çöktü mü oldu.

YouTube Neden Çöktü

Bildiğiniz üzere YouTube, teknoloji devi Google’ın çevrimiçi video izleme platformu ve dünyanın en büyük arama platformlarından birisi. Zaten en çok kullanılan arama platformu da Google’ın kendisi.

YouTube’dan Açıklama

Yaşanan erişim sorunundan sonra kullanıcılar resmi kanallardan açıklama bekliyor. Kullanıcılar videoları izleyemediği için gelişmeleri takip ediyor. Twitter üzerinden #youtubedown hastagi ile uluslararası boyutta erişim sorunu yaşandığı kaydediliyor.

YOUTUBE VİDEO YÜKLENMİYOR AÇIKLAMASI

İlk belirlemelere göre teknik bir sorun yaşandığı ve kısa zamanda Youtube.com’un açılması bekleniyor. Twitter üzerinde Youtube’un resmi sayfası olan @TeamYouTube açıklama yayınladı. Yaşanan sorunun uluslarası olduğu belirtilirken sorunun düzelmesi için çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

Youtube.com’dan yapılan youtube açılmıyor, youtube bozuldu mu? sorularına cevap olacak açıklama: “Şu anda YouTube’da video izlemekte sorun yaşıyorsanız, yalnız değilsiniz – ekibimiz sorunun farkında ve bir düzeltme üzerinde çalışıyor. Güncellemeleri buradan takip edeceğiz.

youtube neden coktu?