Ana Sayfa Türkiye Neşet Ertaş’ın Kız Kardeşi Öldü mü?

Neşet Ertaş’ın Kız Kardeşi Öldü mü?

neşet ertaşın kız kardeşi öldü mü

“Bozkırın Tezenesi” olarak bilinen efsane halk ozanı Neşet Ertaş’ın Kız Kardeşi Ayşe Garip Ankara Mamak’ta otomobil çarpması nedeniyle hayata gözlerini yumdu.

Kaza, 19 Eylül Cuma akşam saatlerinde Ankara-Kırıkkale yolunda, Mamak Lalalan mevkiinde yaşandı. Ankara’da hayatına devam eden ve diyaliz hastası olan Neşet Ertaş’ın kız kardeşi Ayşe Garip, yakınları ile beraber memleketleri olan Kırşehir’e doğru yola çıktı. 5 çocuk annesi olan Garip, yolculuk yaptığı araçtan ekmek almak için indi. Yolun karşısında bulunan markete ekmek almak için geçen Ayşe Garip’e, sürücüsü ve plakası bilinemeyen otomobil çarptı. Olay yerinde hayatını kaybeden Ayşe Garip’in cansız bedeni, yapılan incelemenin ardından hastane morguna götürüldü.

Mansur Yavaş’ın Makam Koltuğu Görenleri Şaşırtıyor

 

Neşet Ertaş’ın kardeşi Ayşe Garip’in cenazesi, yarın memleketleri Kırşehir’de kılınacak cezane namazı sonrası kardeşi Neşet Ertaş ve babası Muharrem Ertaşın’da bulunduğu Bağbaşı aile mezarlığına defnedilecek. Ayşe Garip’in yaşamını kaybettiği kazanın ardından, Neşet Ertaş’ın kız kardeşinin ölümüne sebep olan sürücünün yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Cumhurbaşkanlığı Seçim Anketi Yayınlandı Ekrem İmamoğlu Önde mi?

Kaynak