Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor

TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor

lol mobile ne zaman çıkacak

TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak? LoL Mobile Ne Zaman Çıkıyor? İlk defa 2009’da Oyunseverlerin Karşısına Çıkan League of Legends, Önümüzdeki Sene LoL Mobile’ı Piyasaya Sürüyor! Peki Lol Mobile Ne Zaman Çıkacak? LoL Mobile’da Aram Olacak mı? Lol Mobile’da Dereceli Olacak mı? Bu Soruların Hepsi ve Oyundan Görüntüler Haberimizde! Ayrıca LoL Mobile ve TFT Mobile oynanış görüntüsünü de videodan izleyebilirsiniz.

Sitemize girdiğinizde, Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor ve tft mobile ne zaman çıkacak sorularının yanıtını bulacağından emin olabilirsiniz! İlk kez 2009 yılında piyasaya sürülen League of Legends’in (LoL) mobile versiyonu uzun yıllarca söylentilerden öteye geçemedi. LoL bilgisayar oyunlarındaki liderliğini korurken, rakipleri de mobil oyun dünyasındaki boşluğu doldurmaktan geri kalmadı. Hatta League of Legends’in rakipleri bu boşluğu büyük bir başarıyla doldurdular diyebiliriz. Son dönemde mobil oyun dünyasına damga vuran Fortnite, Call of Duty ve PUBG’nin yanı sıra artık League Of Legends da mobil oyun dünyasında deprem etkisi yaratmaya hazırlanıyor. Peki LoL Mobile Ne Zaman Çıkıyor? TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak?

TFT Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Mobil oyun dünyasında PUBG Mobile, liderliğini korurken, dünyanın en yüksek hasılatlı mobil oyunları arasında da yerini almaya başladı. Bunun yanısıra Call of Duty’de haftalar önce mobil oyun tarihinin en büyük lansmanlarından birine ev sahipliği yaptı. Kullanıcıların yaptığı aramalardan birkaçı ise şunlar: lol mobile ne zaman çıkıyor? tft mobile ne zaman çıkacak? tft mobil ne zaman çıkacak?

LoL Mobile Ne Zaman Çıkıyor? TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak?

Riot Games LoL’ün 10. yılına görkemli bir şekilde giriş yaparken “LoL Mobile Çıkacak mı?” sorusu da her geçen gün daha fazla sorulmaya başlandı. LoL’ün bugün YouTube hesabından yaptığı açıklamayla birlikte “Lol Mobile Çıkacak mı?” sorusunun cevabı da belli oldu. Riot Games’in yaptığı açıklamaya göre League Of Legends (LoL) Mobile önümüzdeki yıl oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Peki TFT Mobile Ne Zaman Çıkacak? yazımızı okumaya devam edin! Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor sorusunun yanıtı ise, 2020 sonlarına doğru çıkacağı şekilde aşağıdaki metinte

Peki Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor? TFT Mobil Ne Zaman Çıkacak?

Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor? Tft mobile ne zaman çıkacak? Lol Mobile Riot Games’in resmi YouTube hesabından yaptığı açıklamaya göre Lol Mobile olarak ilk önce geçtiğimiz aylarda oyunculara sunduğu TFT’nin (Team Fight Tactics) mobil versiyonunu çıkartacak. Tft mobil ne zaman gelecek, mobil tft ne zaman gelecek ? Riot Games’in açıklamasında Tft Mobile 2020’nin ilk aylarında iOS ve Android platformlarda LoL hayranlarıyla buluşacak. Bununla birlikte LoL’ün 5v5’lik versiyonu da 2020’nin sonlarına doğru mobil oyun platformlarında yerini alacak. Ancak lol mobile için tüm şampiyonların olması beklenmiyor.

LoL Mobile İçin Sihirdar Vadisi, Aram ve Dereceli Olacak mı?

Bu sorunun cevabını söylememiz gerekirse dereceli oyunun olup olmayacağı daha netlik kazanmazken, LoL Mobile kullanıcıları 5v5’lik sihirdar vadisinde ve aramda League of Legends Mobile’ın keyfini çıkartabilecek!

RİOT Games LoL Mobile ve Lol TFT Mobile Açıklaması Açıklaması 

Selam, ben Michael Chow. Bir süredir
size Wild Rift’i anlatmayı iple çekiyordum. Oyunumuz yakında konsol ve mobile geliyor.Bu yıllarımızı aldı.Çok, çok uzun bir zaman. Ama bunu doğru yapmak zorundaydık.Gerçek bir LoL deneyimini diğer platformlara taşırken bunu sevginizi, zamanınızı ve tutkunuzu hak edecek şekilde yapmanın yolunu bulmamız gerekiyordu.Nihayet Wild Rift’i bu noktaya getirebildiğimizi düşünüyoruz. Onu sizinle paylaşmaya can atıyoruz.

Peki neden LoL’ü diğer platformlara getiriyoruz?Yıllardır gerçek LoL deneyimini hayatınıza sığdırmakta bazen zorlandığınızı ifade ediyorsunuz.Sonuçta hayatınız haftadan haftaya, aydan aya ve yıldan yıla değişebiliyor.Ayrıca LoL’ü beraber oyun oynamayı sevdiğiniz çoğu arkadaşınızla oynayamadığınızı belirtiyorsunuz.Bunun sebeplerinden biri onların hayat tarzları,ama ayrıca LoL’ü öğrenmenin uzun süre alması,oyunların çok uzun olması, vesaire. Biz de konsol ve mobilde oynayabileceğiniz, 15-20 dakikalık oyunlar içeren ve öğrenmesi kolay ve tatmin edici bir çift çubuk kontrol şeması içeren yeni bir Vadi inşa ettik.Ayrıca tanıdığınız temel 5’e 5 oynanışı koruyan birkaç yeni sistemle birlikte oyunu mobil ve konsolda cidden parlatacak birkaç değişikliğimiz olacak.

Tabii Wild Rift, bilgisayar oyununun bir portu değil. Sihirdar Vadisi’ni alıp bunu yeni platformlara tıkıştırmaya çalışmak iyi sonuç vermezdi. Oynanışın tam istendiği gibi olması için onu en baştan inşa etmemiz gerekliydi.Değerli vaktinizi ona adamanıza değecek gerçek bir League of Legends deneyimi ortaya koymak için uzun süre boyunca çalıştık.

Wild Rift müthiş bir derinliğe sahip ve 200 IQ’lük harika hareketlerive takım oyununu tıpkı LoL’ün PC versiyonundaki gibi sergileyebiliyorsunuz. Ancak doğruya doğru. Bu sıfırdan inşa etme yaklaşımının bazı olumsuz yanları da oldu.Diğer platformlardaki tüm şampiyon ve kostümleri buraya getirmeyeceğiz.Ayrıca PC’de ve bu versiyonda aynı içerikler açık olmasa da son on yıl boyunca LoL’de geçirdiğiniz zaman için harika hediyeler kazanacaksınız. Ama tıpkı belirttiğim gibi,bu fedakârlıkların değerli olduğunu düşünüyoruz.

En baştan başlamak bize oyunun pek çok kısmını görsel açıdan
tamamen yenileme şansı sundu. Ayrıca yepyeni bir koleksiyon sistemi oluşturarak size tüm şampiyon ve kostümlerinizi harika şekilde sergileme imkânı sunmaya çalıştık. Bunun cidden süper olduğunu düşünüyoruz. Bu yüzden sizin de eğlenebilmeniz için oyunu biraz oynayacağız. Size göstereceğimiz daha pek çok şey var ama şimdilik benden bu kadar.

Lol Mobile Ne Zaman Çıkıyor Sorusunun Yanıtı

Az önce de gördüğünüz gibi LoL’ün PC sürümü için devasa planlarımız var. Ancak oyun bölgenizde çıktığında Wild Rift’te de bize katılmanızı çok isteriz. Bu yılın sonlarına doğru belli bölgelerde sınırlı alfa ve betalarımız olacak. Planımızsa 2020‘nin sonuna doğru oyunu küresel olarak çıkarmak. Yani ister Sihirdar Vadisi’nde dereceli kasıyor,ister ARAM’da poro patlatıyor, ister TFT’de komple buzul gidiyor veya Wild Rift’te bir oyun atıyor olun; umarız siz ve arkadaşlarınız için birlikte LoL’e girmenin bir yolu vardır.

LoL Mobile ve TFT Mobile Oynanış

Kaynak