Ana Sayfa Gündem Eski Eşi Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürüldü

Eski Eşi Tarafından Boğazı Kesilerek Öldürüldü

kırıkkale kadın cinayetleri kadın cinayeti

Kırıkkale’de Kadın Cinayetleri Arasına Maalesef Bir Yenisi Daha Eklendi

 

Kırıkkale´de  yaşanan olayda Fedai Baran(43), bir kafede karşılaştığı eski eşi Emine B.´yi, 10 yaşındaki çocuklarının gözü önünde boğazından bıçaklayarak öldürdü. Fedai B., polis tarafından gözaltına alındı. Bu üzücü durumla Kadın Cinayetleri arasına bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Cinayet akşam saatlerinde Kırıkkale, Menderes Caddesinde yaşandı. Fedai B. kafede yemek yiyen eski karısı Emine B. ile çocukları F.B.B.’nin yanına geldi. Kafede tartışan eski çiftin tartışması bilinmeyen bir sebeple büyüdü. Fedai B., eline aldığı ekmek bıçağıyla Emine B.’yi boğazından bıçakladı. Emine boğazına aldığı bıçak darbesiyle kanlar içinde yere yığırlırken kameraya yansıyan görüntülerde olaya kimsenin müdahil olamadığı görüldü. Küçük F.B.B. ise annesinin bıçaklanmasının ardından yaşananların etkisiyle şoka girdi.

Anne Lütfen Ölme!

Aldığı darbenin ardından anne Emine B. “ben ölmek istemiyorum” derken, küçük kızı F.B.B. ise “anne lütfen ölme” diyerek yürekleri yaktı.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, Emine B.’yi ambulansla hastaneye götürmesine karşı, sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine rağmen kurtulamadı.

Tartışma ve gelişen olaylar sırasında ise kimsenin olaya müdahil olmaması ve bıçaklanan kadına kimsenin yardım etmemesi şok etkisi yaratan bir diğer olay oldu.

Kaynak,

Ceren Damar Şenel’in Katilinden Kan Donduran İfade