Ana Sayfa Dünya Şok Açıklama:Bağdadi Operasyonunun Görüntülerini Yayınlamayı Düşünüyoruz

Şok Açıklama:Bağdadi Operasyonunun Görüntülerini Yayınlamayı Düşünüyoruz

el bağdadi ölüm görüntüleri

ABD Başkanı Donald Trump, terör örgütü IŞİD’in elebası Ebubekir el-Bağdadi’nin ölü olarak ele geçirildiği operasyonun videolarını yayınlamayı düşündüklerini açıkladı. Ayrıca Donal Trump, “Operasyon hakkında Adam Schiff’e ve komitesine neden bilgi vermedim derseniz? Çünkü Schiff’in Washington’daki en büyük bilgi sızdıran adam olduğunu düşünüyorum.” dedi.

ABD Başkanı Donal Trump, Chiago’ya gitmeden önce Marylan’de bulunan hava üssünde gazetecilerle bir araya geldi. ABD için “muhteşem bir hafta sonu” olduğunu dile getiren Donald Trump, IŞİD elebaşı el-Bağdadi’nin ölü olarak ele geçirilmesi hakkında “Çok daha önce yakalanması gereken bir adamı yakaladık. Ama ne yazık ki yakalanmadı. O büyük bir hasara yol açtı.” ifadelerini kullandı.

“Operasyon Videolarını Yayımlayabiliriz”

Donald Trump, “Bu operasyonun videolarını yayınlamayı düşünüyor muyuz? Evet, bunu düşünüyoruz. Belki bazı kısımları alıp yayımlarız.” dedi.

Şok Açıklama! “En Büyük Bilgi Sızdıran Adam Adam Schiff”

“Operasyon hakkında Adam Schiff’e ve komitesine neden bilgi vermedim derseniz, çünkü Schiff’in Washington’daki en büyük bilgi sızdıran adam olduğunu düşünüyorum. Siz bunu biliyorsunuz, ben de biliyorum, hepimiz biliyoruz. Schiff’in nasıl bilgi sızdırdığını gördüm. O ahlaksız bir siyasetçi. O kimsenin daha önceden görmediği türden bir bilgi sızdırıcı.” ifadelerini kullandı.