Ana Sayfa Bilgisayar Oyunları GTA San Andreas Şimdi Ücretsiz Oldu!

GTA San Andreas Şimdi Ücretsiz Oldu!

gta san andreas

GTA’nin sahibi olan Rocstar Games, Rocstar Games Launcher adlı kendi PC oyun istemcisini kullanıcılarına sundur. Rocstar Games Launcher, Rocstar’ın oyuncularını, üçüncü bir uygulamaya gerek kalmadan doğrudan oyuncularını sunmasını sağlıyor ve kullanıcılar Steam gibi bir mağazayı kullanmak zorunda kalmıyor. Bunun yanı sıra Rocstar Games istemcisini indiren herkes için GTA San Andreas ücretsiz olacak.

Grand Theft Auto:San Andreas Ücretsiz Oldu!

Kullanıcılar, zaten Steam gibi veya başka türlü birçok PC oyun başlatıcı mevcutken neden Rocstar Games Launcher’ı yüklesin? Bunun cevabı çok basit Steam üzerinden 24 TL olan Grand Theft Auto: San Andreas’ı 24 TL yerine ücretsiz oynamak için. Yani Rocstar Games istemciyi indiren herkese GTA San Andreas ücretsiz olarak verilebilecek.

Rocstar Games Launcher, Rocstar Games tarafından piyasaya sürülen birçok oyunu almanıza ve bilgisayarınıza yüklemenize olanak sağlıyor. Tüm oyunlar istemcide yer almasa da GTA V, GTA 3, GTA: Vice City, L.A. Noire ve Max Payne 3’ü satın alabilirsiniz.

Nasıl İndirebilirsiniz? GTA San Andreas Ücretsiz İndir

GTA San Andreas Nasıl İndirilir?

  • Rocstar Games’in Sitesine Gidin. Buradan Gidebilirsiniz.
  • Karşısınıza çıkan Download for Windows yazısına tıklayın.
  • Kurulum sihirbazını açtıktan sonra yönergeleri takip edin.
  • Eğer Rocstar Sosyal Hesabınız yoksa, bir tane hesap açmanız indirmenize olanak sağlayacaktır
  • İstemciyi açın ve hesabınıza girin.

Ardından Grand Theft Auto: San Andreas’ın ücretsiz halini satın alın, işlem tamamlandığında oyun kütüphanenize eklenmiş olacak. Bu işlemleri yaptıktan sonra oyunu ömür boyu ücretsiz kullanabilirsiniz.

Google Asistan’a İkinci Bir Ses Desteği!