Ana Sayfa Günün İçinden Eşinin Babannesini Canice Öldürdü

Eşinin Babannesini Canice Öldürdü

eşinni babannesini boğarak katletti

İstanbul Maltepe’de eşinin babannesini öldürtükten sonra yaşlı kadının kolundaki beş bileziği ve yüzüğü ile birlikte 8 bin lira parasını alan cinayet şüphelisi Mustafa K. cinayet büroda yapılan işlemlerin ardından adliyeye götürüldü. Cinayet şüphelisi Mustafa K. verdiği ifadede, “Kendisinden borç para istedim. Evimde iki yıldır bedava oturuyorsun ne parası dedı. Bende yastıkla boğdum, öldükten sonra bilezikleri ve paraları aldım.” dediği iddia edildi.

Emine Bulut’un Katiline Verilen Cezaya İtiraz Edildi

Maltepe Aydınevler Mahallesi’nde geçtiğimiz gün meydana gelen olay iddialara göre şöyle meydana geldi. 80 yaşında olan Fatıma Karagözil bir hafta önce Kasamonu’dan İstanbul’a kızı ile birlikte geldi. Kızı hastalanarak hastanede yatınca evde tek yaşamak durumunda kaldı. Fatıma Karagözil’in torunu olay sabahı yaşlı kadını aradı ancak kadına ulaşamadı. Bunların üstüne durum binanın kapıcısına bildirildi. Kapıcı yan binanın çatısından eve girdiğinde yaşlı kadını yüz üstü yatar durumda buldu.

Arnavutköy’de İşlenen Cinayette Kan Donduran İfadeler

Olay yerine gelen ekipler, yaşlı kadının kolarından bileziklerin alınmış olduğunu ve cüzdanın ipinden çkarılmış olduğunu gördü. Olayın şüpheli ölüm olarak görülmesi üzerüne çalışmalarını derinleştiren polis ekipleri, kadının torununun eşi olan Mustafa K.’nin şüpheli ifade vermesinin üzerine, Mustafa K. polis merkezine götürüldü. Olayların farklı bir hal alması üzerine, cinayet zanlısının fotoğraflarını bölgede bulunan kuyumculara gösteren polisler, Mustafa K’nin gün içinde kuyumculara gidip 5 biledik bozdurduğunu öğrendi.