Ana Sayfa Teknoloji Elon Musk Teknoloji Konusunda En İlham Verici Lider Seçildi

Elon Musk Teknoloji Konusunda En İlham Verici Lider Seçildi

elon musk kimdir

Teknoloji sektöründe, 3600’den fazla çalışanın katılımıyla yapılan bir ankette SpaceX ve Tesla’nın CEO’su Elon Musk, 2019 yılında sektörde bulunan “En İlham Verici Lider” olarak seçildi. Elon Musk’un ardından 2. sırada Amazon’un sahibi ve kurucu Jeff Bezos yer aldı. Bunları Microsoft’tan Satya Nadella ve Alibaba’dan Jack Ma takip etti.

Anket, kendisini dünyanın en yenilikçi yeteneklerinin, en yenilikçi şirketleriyle karşılaşmasını sağlayan bir şirket olarak tanımlayan Hired tarafından gerçekleştirildi. Hired ankette, 2019 Küresal Marka Sağlığı Raporu için, katılımcıların en ilham verici olduğunu düşündükleri teknoloji liderlerini sıralamasını istedi. Elon Musk anketti birinci olarak “Dünyanın El İlham Verici Lideri” olarak seçildi.

SpaceX ve Tesla CEO’su Elon Musk’ın ankette birinci olarak yer alması, yersiz sebeplere dayanmıyor. Bu sebepler arasında Elon Musk’un büyük düşünmekten korkmadığı da yer alıyor. Düşünüldüğünde Tesla, SpaceX, Neuralink ve The Boring Company, Musk’ın büyük düşünmekten korkmadığını kanıtlayan girişimler.

Mansur Yavaş’ın Makam Koltuğu Görenleri Şaşırttı

İngiltere Başbakanı’nın 5 Milyon Dolarlık Altın Klozeti Çalındı

Kaynak