Ana Sayfa Televizyon Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Çukur Sneak Peak

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Çukur Sneak Peak

çukur 3. sezon 5. bölüm fragman

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman?

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur bu hafta yayınlanmazken, dizinin sevenleri tarafından Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman? sorusu sorulmaya başlandı. Peki Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Ne Zaman? Çukur’un resmi YouTube kanalından yapılan paylaşıma göre Çukur 3. sezon 5. bölüm, 21 ekim pazartesi günü saat 20.00’de ekranlarda olacak.

Çukur Bu Akşam Neden Yayınlanmadı? Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Neden Yok? Çukur Bu Akşam Neden Yok?

Dizinin takipçisi olan televizyon izleyicileri Çukur’un bu hafta ekranlarda olmamasına bir hayli üzülürken,Çukur Bu Akşam Neden Yayınlanmadı? Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Neden Yok? Çukur Bu Akşam Neden Yok? sorularının yanıtlarını aramaya başladı. Peki Çukur Bu Akşam Neden Yayınlanmadı? Çukur dizisi 21 Ekim pazartesi günü yayınlanacak. Çukur 3. Sezon 5. Bölüm öncesinde dizinin fragmanı yayınlanmış ve yayın tarihi belirlenmişti. Fakat Show Tv yönetimi aldığı karar ile dizinin bşr diğer haftaya yani 21 Ekim 2019’a ertelenmesini istedi. Dizinin ertelenme sebebi ise Pazartesi akşamı Fransa-Türkiye milli maçının olması.

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? 

Show Tv’nin reyting rekortmeni dizisi Çukur her hafta seyircisini heyecanlandırmaya devam ediyor. Yeni sezonda adeta deprem etkisi yaratan Çukur’da 3. sezon 4. bölümde Yamaç Koçovalı’nın mahalleye geri gelmesiyle birlikte dizinin gidişatı değişti. Dizinin hayranları ise yeni bölüm fragmanı, yani “Çukur 3. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusunun cevabını arıyor. Ve evet Çukur 3. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Çukur 3. sezon 5. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizinle paylaşacağız.

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Sneak Peak Yayınlandı mı?

Çukur 3. sezon 5. bölüm sneak peak’de yer yerinden oynuyor! Çukur 3. sezon 4. bölümde, hapisten kaçan Cumali Koçovalı, Yamaç Koçovalı’yı bulup “Ben nasıl Cumali Koçovalı öleceğim, sen de Yamaç Koçovalı doğdun Yamaç Koçovalı öleceksin. Kaçamazsın!” ifadelerini kullanıyor. Öte yandan yine hapiste olan Koçovalı kardeşlerden Vartolu’ya oğlunun fotoğrafı gösterilerek gözdağı verilmeye çalışıyor. Bununla birlikte Selim’in Yamaç’a “Babamı niye öldürdün Yamaç?” demesi dizinin hayranlarını bir hayli üzdü. Dizide bu gelişmeler yer alırken dizinin sevenleri “3. sezon 5. bölüm sneak peak yayınladı mı?” sorusunun cevabını arıyor.

Çukur 3. Sezon 4. Bölümde Neler Yaşandı?

Yamaç’ı, Akın Koçovalı, Timsar ve Azer’in saldırısından bilinmeyen biri kurtarırken, Yamaç Koçovalı’nın öldüğünü düşünen, Koçovalıların düşmanı Azer, ailenin geri kalanını öldürmek için harekete geçti. Hapiste olan Koçovalı ailesinin diğer üyeleri Azer’in bu saldırısından nasıl kurtulacağı merak konusu olurken, Vartolu’ya hiç ama hiç beklemedi bir yerden yardım geldi. Çukur’da Yamaç Koçovalı’nın neredeyse en sevdiği karakterlerden olan Aliço ise, Yamaç’a ulaşmaya çalışıyor. Dizin geçmiş bölümünde bunlar yaşanırken, izleyiciler “Çukur 3. Sezon 5. bölüm fragmanı yayınladı mı?” sorsunu Google’da aratarak meraklarını gidermeye çalışıyor.

Çukur 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Neleri Gösteriyor

Çukur’un 3. Sezon 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmazken, yeni bölümde Çukur’da neler yaşanacağı merak konusu oldu. Peki Çukur 3. Sezon Fragmanında neler var? Neler olacak, Show Tv cephesinden fragman gelir gelmez sizlerle paylaşacağız. Takipte Kalın!

Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk’ün oturduğu, Show Tv’nin efsane dizisi Çukur’un senaryosunu ise Gökhan Horzum’un yazıyor. Çukur’da Necip Memili, Aras Bulut İynemli, Erkon Kolçak Köstendil ve bir zamanlar Yeşilçam’ın güzellerinden olan Perihan Savaş gibi birçok oyuncu yer alıyor. Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Cem Uslu, Uğur Yıldıran, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Lorin Merhart, Gizem Ergün eşlik ediyor.