Ana Sayfa Dizi ve Filmler BluTv Çöktü mü?

BluTv Çöktü mü?

blutv çöktü mü

Türkiye’nin önde gelen dijital dizi ve film platformlarından olan BluTv çöktü mü? BluTv’ye an itibariyle erişilemiyor, dizi ve filmler izlenemiyor.

Türkiye’nin dijital dizi ve film konusunda ilk sıralarda yer alan platformu BluTv çöktü. Sosyal medyadan yapılan yorumlarda çok sayıda kullanıcının platforma erişim sağlayamadığı ortaya çıktı. Kullanıcılar ayrıca müşteri hizmetlerine bağlanmaya çalışsa da birçok kullanıcı aynı sorunu yaşadığı için müşteri hizmetleri hattında da tıkanmalar yaşıyor.

Behzat Ç. Sezon Finali

Behzat Ç’nin sezon finali yapmasıyla birlikte siteye giren kullanıcı sayısının artması nedeniyle siteye erişimde sıkıntı yaşanıldığı düşünülüyor?

Behzat Ç adlı polisiye dizisini bünyesine katmasıyla tüm Türkiye’de popülerleşen ve kullanıcı sayısını arttıran BluTv’ye an itibariyle erişim sağlanamıyor. Bu durumun binlerce kullanıcının platforma aynı anda girmek istemesiyle sunucularda oluşan sıkıntıdan meydana geldiği düşünülüyor. Yetkili mercilerden hala bir açıklama gelmemesi ise kullanıcıları rahatsız etti.

Kullanıcılardan gelen bilgilere göre BluTv’ye erişim sağlanmaya başladı.