Ana Sayfa Dizi ve Filmler Behzat Ç 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 5. Sezon Fragmanı

Behzat Ç 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 5. Sezon Fragmanı

Behzat Ç 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Behzat Ç 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Behzat Ç.’nin Blu Tv’de 25 Temmuz’da 4. sezonunun yayınlanmasının ardından, bugün 9. bölümüyle sezon finali yapıyor. Behzat Ç. 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor? Blu Tv’nin resmi instagram hesabından yaptığı paylaşıma göre bugün sezon finali yapacak efsane dizinin 5. sezonu ise çok yakında başlayacak.

Behzat Ç 5. Sezon Ne Zaman Başlıyor
Blu Tv instagram’da yaptığı paylaşımda Behzat Ç.’nin yeni sezonunun 60 dk olacağını ve çok yakında başlayacağını söyledi.

Behzat Ç. Sezon Finali Ne Zaman?

Blu Tv’nin resmi instagram hesabından yaptığı paylaşıma göre 4. sezon finali bu akşam saat 19:00’da Blu Tv’de Behzat Ç.’nin sevenleriyle buluşacak. Büyük bir heyecanla beklenen Behzat Ç’nin bölümlerinin kısa olması ise sevenlerini bir hayli üzmüştü. Blu Tv’den gelen açıklamaya göre, Behzat Ç. 5. sezon için 60 dakika olarak yayınlanacak. Yukarıda da dediğimiz gibi dizinin hayranları 4. sezonda kısalan dizi süresinden bir hayli şikayetçi olmuştu.

Behzat Ç. 5. Sezon Oyuncuları

Diziden bir çok oyuncu ayrılırken bu oyuncular arasında en çok dikkat çeken ayrılık Harun karakterine hayat veren Fatih Artman tarafında yaşanmıştı. Behzat Ç. severler özellikle Harun ve Cevdet karakterinin diziye dönmesini istiyor. Bununla birlikte Behzat Ç 5. Sezon oyuncuları kim soruları ise, Behzat Ç. severler tarafından sıkça sorulan bir diğer soru. Ancak Blu Tv’den henüs 5. sezonla ilgili yapılan tek bilgilendirme, dizinin yayın hayatına devam edeceği ve yeni sezonda bölümlerin 60 dk olacağı.

Behzat Ç. 5. Sezon Kaç Bölüm Olacak

Bahsettiğimiz üzere Blu Tv tarafından henüz bununla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Behzat Ç. Konusu

Emrah Serbes’in tanımına göre Behzat Ç.; hayata karşı işlenen suçlar uzmanı ya da lambır lumbur bir başkomiserdir. Zaten dizinin konusunun da tamamen bu tanımın etrafına kurulu olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca kitaba ek olarak Behzat’ın karakteristik özellikleri Cinayet Büro elemanlarına eşit şekilde paylaştırılmıştır. Misal Akbaba; telsiz dinleme konusundaki yeteneği ile bilinir. Cesetlerle arası da fazlasıyla iyidir. Kaldı ki lakabı, cesetleri koklayarak bulduğu için Akbaba olmuştur. Nefes alan her canlıyı bulabilme kabiliyetinden ötürü Hayalet ise büronun gizemli çalışanıdır. Ve ekibin en genç, en lambır lumbur olanı da sevilen karakter Harun’dur.

Mansur Yavaş’ın Makam Koltuğu Görenleri Şaşırttı!

Kaynak

How I Met Your Mother Geri mi Dönüyor?