Ana Sayfa Günün İçinden Akıllara Durgunluk Veren Olay Ambulansı Çaldılar!

Akıllara Durgunluk Veren Olay Ambulansı Çaldılar!

ambulans çalındı

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne ait ambulans kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından gece saatlerinde çalındı. Güvenlik ekipleri çalınan ambulansı yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.

İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde saat 01:30 sularında yaşanan şaşırtıcı olayda kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler hasta nakli yapılması için kullanılan 34 VZ 6202 plakalı ambulansı park alanından alıp götürdü.

Ambulansın çalındığına şahit olan çalışan durumu güvenlik görevlilerine bildirdi. Bu esnada şüphelilerin çaldığı ambulans otoparktan çıkış yaptı. Güvenlik görevlileri durumu hemen polis ekiplerine haber verdi. Ambulansın çalınmasının ardından yapılan ihbar üzerine hastaneye çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Hastane yetkililerinden ve görgü şahitlerinden bilgi alan polisler çalınan ambulansın kaçış yollarında gerekli güvenlik önlemlerini aldı. Polis ekipleri İstanbul genelinde çalınan ambulansı bulmak için çalışmalarıan başladı.

Bununla birlikte birlikte cadde üstünde park halinde bulunan bir mabulansta polis ekipleri inceleme yaptı. Ancak yapılan incelemeler sonunda çalınan ambulansın yol üstündeki ambulans olmadığı anlaşıldı.

Dünya Ünlü 5 Milyon Dolarlık Altın Klozet Çalındı

Kaynak